Wysokiej jakości sprzęt kuchenny
opracowany dla ciebie w Australii
 

„Stare porzekadło mówi, że jakość kosztuje, lecz to właśnie ona przetrwa próbę czasu” –  Justin Chellis, Ayr, Queensland.

Standardy Jakości

Producenci

Podczas tworzenia blenderów, wolnoobrotowych wyciskarek do soków i robotów kuchennych, Optimum® korzysta z usług najlepszych producentów i produkuje urządzenia w światowej klasy fabryce na Tajwanie. Przed wprowadzeniem jakiegokolwiek produktu, każdy z naszych dostawców przechodzi kontrole jakości. Nasze zakłady produkcyjne spełniają normy ISO9001, a produkty uzyskały akredytacje UL, CE, EMC i IEC.

Optimum to uznana marka, zaś nasze fabryki wykorzystują 120-letnie doświadczenie i uznanie w branży. Naszym celem jest zapewnianie możliwie najlepszych produktów, zgodnych z rygorystycznymi standardami. W Optimum® pracuje utalentowany zespół zajmujący się pozyskiwaniem dostawców – dzięki obopólnym korzyściom i bliskiej współpracy możemy dostarczać produkty najwyższej jakości.

 

Po pierwsze: jakość

Szczycimy się tym, że możemy dostarczać najwyższej klasy produkty. Fakt, nie toczymy wojny cenowej, ponieważ wolimy się skupić na dostarczaniu doskonałych produktów i usług. W celu zapewnienia naszym klientom szerszego wyboru w oparciu o cenę i jakość, oferujemy lepsze warunki gwarancji, niż inni producenci.

Jesteśmy dumni, że dzięki doskonałej jakości produktów, szerokiemu spektrum opcji i świetnej obsłudze klienta nasza marka się rozwija. Z dnia na dzień przybywa coraz więcej zadowolonych klientów. Staramy się, aby każdy twój dzień był trochę lżejszy, bardziej kreatywny i pełen smaku – dbają o to nasze funkcjonalne i wyjątkowe blendery, wyciskarki do soków i roboty kuchenne.

Każdy z naszych produktów jest precyzyjnie wykonany i testowany zarówno przed wysłaniem do dystrybutorów, jak i klientów. Nasz dział obsługi klienta działa doskonale i w niedalekiej przyszłości zamierzamy stworzyć pierwsze światowe centrum obsługi, w którym nasi klienci otrzymają kompleksową pomoc po dokonaniu zakupu w naszej firmie.

 

Testowanie produktów

Wszyscy nowi producenci są zobowiązani do dostarczenia wszelkich zaświadczeń związanych z prowadzonym profilem działalności i jakości oraz są skrupulatnie weryfikowani we wszystkich aspektach działalności, nim zostaną zatwierdzonymi dostawcami. Są zobowiązani do przedstawiania Optimum® co dwa lata certyfikacji CE i EMC.

W celu zapewnienia i utrzymania najwyższych standardów, wymagamy przeprowadzenia badań w uznanym na całym świecie laboratorium i uzyskania w nim certyfikacji. Dodatkowo nasi dostawcy są zobowiązani do corocznej aktualizacji informacji z kontroli ISO9001, aby zapewnić najwyższy poziom standardów w ich własnych specjalizacjach.

Nasza dbałość o szczegóły jest nieskazitelna, od najmniejszej śruby, po silniki i pakowanie naszych urządzeń. Zanim produkt zostanie wprowadzony na rynek, wszystko jest dokładnie zaplanowane i przetestowane.

 

Homologacje

Testy związane ze standardami jakości i bezpieczeństwa są przeprowadzane przez SGS. SGS jest jedną z największych i najbardziej szanowanych światowych firm zajmujących się badaniem norm zgodności i wykonującą dokładne i obiektywne raporty na temat wszystkich produktów. Bezpieczeństwo i jakość są bezcenne, dlatego nie szczędzimy pieniędzy, by mieć pewność, że nasze produkty spełniają określone normy na całym świecie.

 

Porównanie

Na bieżąco inwestujemy w analizowanie rynku, przeprowadzamy kontrolowane porównania między naszymi produktami i urządzeniami konkurencji – zdarza się, że rozkręcamy na części pierwsze silniki tylko po to, by sprawdzić takie kwestie, jak odporność i ciągłość. W przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów, nasze wyniki opieramy na rzeczywistych wynikach w środowisku pracy.

 

Wsparcie

Począwszy od naszej najwyższej klasy obsługi klienta, Optimum® angażuje tylko dystrybutorów podstawowych, których głównym celem jest obsługa klienta i jego wsparcie. Odznaczamy się dużym zaangażowaniem w zapewnianie najwyższej jakości usług, wykonujemy kontrole wyrywkowe, w tym z wykorzystaniem tajemniczych klientów, badając ciągłe zaangażowanie zespołu oraz wiedzę na temat naszych produktów.

Zapewniamy również najlepsze na rynku warunki gwarancyjne. To zaufanie zostało zbudowane dzięki doskonałej budowie urządzeń i minimalną ilością dokonywanych zwrotów. W przypadku wykrycia wad produkcyjnych wykonujemy dokładny proces sprawdzania, który pozwala odkryć problem i gwarantuje jego natychmiastowe usunięcie.

 

Ustawiczne doskonalenie

Zależy nam nie tylko na ustawicznym doskonaleniu naszej marki, lecz pozwalamy, by mówiła sama za siebie. Składane przez nas obietnice mają pokrycie w jakości oferowanych produktów i zaangażowaniu zespołu. Ciągłe doskonalenie to nie tylko element naszej polityki, lecz przede wszystkim to nasza praca.

 

INFORMACJE KONTAKTOWE

  • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (PL)
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,
    Australia
  • Numer VAT: NL 824103099B01
    Obsługa klienta : [email protected]

INSTAGRAM