Wysokiej jakości sprzęt kuchenny
opracowany dla ciebie w Australii
 

„Stare porzekadło mówi, że jakość kosztuje, lecz to właśnie ona przetrwa próbę czasu” –  Justin Chellis, Ayr, Queensland.

Froothie Polska

 

Froothie jest jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, koncentrującą się na produktach związanych ze zdrowiem i odnową biologiczną, z ponad 100 tysiącami fanów na Facebooku .Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Optimum - jednej z najbardziej zaufanych marek producentów urządzeń kuchennych w Australii i na całym świecie.

Początki Froothie to małe przedsięwzięcie polegające na dostarczaniu owoców, warzyw i sprzętu do lokalnych kawiarni i pijalni soków w Australii. W miarę kontynuacji i rozwoju naszej działalności zaczęliśmy promować zdrowe jedzenie i napoje oraz wpadliśmy na pomysł, aby coraz więcej osób było zaangażowanych w tworzenie "Froothie": Ruch (promocja) zdrowych koktajli (smoothies). Ponieważ nasz pomysł ewoluował i zyskiwał coraz większe uznanie, naszą misją stało się przekonanie konsumentów, aby w każdym domu zdrowie było na pierwszym miejscu dzięki zdrowej żywności i napojom, za sprawą naszego strategicznego partnerstwa z Optimum Appliances - znanym na całym świecie producencie blenderów i sokowirówek, firmy, która produkuje jedne z najlepszych urządzeń kuchennych na rynku.

Obecnie nasza misja jest prosta i jasna: Pomagamy ludziom prowadzić zdrowszy tryb życia poprzez używanie naszego ekskluzywnego, wysokiej jakości sprzętu kuchennego firmy Optimum. Dzielimy się naszą wiedzą i udzielamy porad na temat zdrowego stylu życia poprzez warsztaty, filmy na YouTube oraz informacje na naszym blogu, dzięki czemu mogą Państwo odżywiać się zdrowo w sposób szybki, łatwy i przyjemny.


Urządzenia Optimumwww.optimum-apliances.com

Produkowany przez Optimum Appliances sprzęt AGD jest liderem w branży pod względem innowacyjności, jakości, wydajności i wzornictwa. Markę założoną w Australii można obecnie znaleźć na rynkach 40 krajów na całym świecie. Jest ona używana przez miliony zadowolonych klientów.


Gdzie Innowacyjność Spotyka się z Jakością


Będąc marką numer 1 w dziedzinie blenderów i wyciskarek w Australii, Optimum oferuje Klientom jeszcze więcej poprzez wprowadzenie na rynek wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego - ThermoCook, szybkowara indukcyjnego, frytkownicy wykorzystującej cyrkulację gorącego powietrza - Air Fryer i wielu innych wielozadaniowych urządzeń kuchennych, które oszczędzają czas użytkowników. Popularność Optimum jest w dużej mierze spowodowana rygorystycznym przestrzeganiem norm jakości, trwałości, naciskiem na innowacje, jak również ścisłej współpracy z Froothie w zakresie umożliwienia szybkiego i wysokojakościowego przygotowywania potraw.


Wszystkie części i urządzenia są produkowane przez Optimum z niezwykłą precyzją, przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Firma Optimum prowadzi szeroko zakrojone badania w celu osiągnięcia pełnej certyfikacji i akredytacji swoich produktów dla spełnienia wymagań przemysłowych norm jakości. Klient ma gwarancję jakości i wiarygodności na podstawie doświadczeń milionów użytkowników na całym świecie. Dowodem tego jest możliwość zwrotu pieniędzy po 30 dniowym okresie używania, bezpłatne testowanie produktu i kompleksowa gwarancja.


Nasze Najlepiej Sprzedające się Produkty


Wysokoobrotowe blendery Optimum: Są uznawane za jedną z wiodących marek światowych w dziedzinie trwałych i wytrzymałych wysokoobrotowych blenderów kielichowych, odpowiednich zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Blender Optimum 9400 zyskał międzynarodowe uznanie, zarówno od profesjonalnych kucharzy, jak i amatorów żywności jako produkt najwyższej jakości, który nie tylko sporządza koktajle i soki, ale realizuje szeroki zakres przetwarzania żywności, w tym: pyszne masło orzechowe, mleko orzechowe, dipy, sosy, gorące zupy, mrożone desery i wiele innych produktów. Blendery Optimum według organizacji konsumentów Choice Australia, oceniane są jako numer 1 w Australii, na równi z blenderami Vitamix, a według niezależnych opinii Klientów, zawartych w Product Review Australia, są one najlepsze w branży. Nasze porównanie w formie wideo znajdziesz tutaj.

Wolnoobrotowe wyciskarki soków Optimum: Również wyciskarki wolnoobrotowe Optimum zdobyły uznanie na całym świecie ze względu na ich wyjątkową jakość i wydajność. Wyciskarka Optimum jest oceniana przez T3 Magazine jako numer 1 w Wielkiej Brytanii, a nowe modele Optimum 600 i Optimum 700 rewolucjonizują branżę sokowirówek poprzez wyciskanie całych owoców i warzyw, co eliminuje konieczność oddzielnego przygotowywania składników.

Optimuml ThermoCook: Optimum ThermoCook to wielofunkcyjne urządzenie gotujące sało się szybko jednym z najpopularniejszych urządzeń kuchennych. Oceniane przez Product Review Australia jako numer 1 w branży urządzeń kuchennych w Australii, wygrywając z lokalnym krajowym rywalem - Thermomix. Za pomocą 20 dostępnych funkcji, produkty spożywcze można siekać, ubijać, wymieszać, ugniatać, gotować, gotować na parze i realizować wiele innych funkcji za pomocą jednego przycisku, co pozwala zaoszczędzić czas, miejsce i pieniądze.

Dehydrator P200 Optimum: Dehydrator Optimum P200 z systemem suszenia Parallax zapewnia równomierne rozłożenie powietrza na wszystkich podajnikach, od góry do dołu i przodu do tyłu. W ten sposób eliminowane są niepożądane zanieczyszczenia smaku potraw oraz zapewniona jest spójność przepływu powietrza, dzięki czemu można łatwo przyrządzać smaczne i zdrowe przekąski, wolne od konserwantów i innych dodatków.

Będąc marką, która nieustannie wprowadza innowacje do swoich urządzeń kuchennych, Optimum stale poszerza swoją ofertę, wprowadzając nowe produkty do sprzedaży. Polecamy zapisać się do naszego newslettera, a ponadto prosimy o śledzenie nas na naszych platformach społecznościowych, aby dowiedzieć się o naszych nowych produktach i ofertach.

Zaufały nam Firmy Komercyjne


Niektóre modele w naszej ofercie zostały specjalnie zaprojektowane dla często odwiedzanych pijalni soków, barów i kawiarni, z uwagi na konieczną oszczędność miejsca, możliwości mieszania i obudowę dźwiękoszczelną wysokiej jakości. Ostrza blenderów Optimum posiadają sześć łopatek i zostały wykonane z japońskiej stali nierdzewnej najwyższej jakości, dzięki czemu są wytrzymałe, trwałe i wolne od korozji. Ostrza są zaprojektowane jako zespół wielofunkcyjny, co pozwala na wygodne i skuteczne łączenie składników mokrych i suchych.

W rzeczywistości nasze blendery komercyjne są tak trwałe i skuteczne, że zdobyły zaufanie sieci krajowych, takich jak: Gloria Jean Coffee, Coffee Club, Wendy oraz wiele innych. Dodatkowo Froothie oferuje kompleksową gwarancję krajową. Nasze centra serwisowe zapewniają kompleksową obsługę w każdym przypadku. Zadaniem Froothie jest dostarczanie urządzeń najwyższej jakości oraz kompleksowa obsługa Klienta. Jeśli potrzebują Państwo pomocy i doradztwa w wyborze najlepszego blendera dla Państwa firmy, nasi eksperci są zawsze do dyspozycji. Prosimy o kontakt, aby uzyskać więcej informacji.


Przedstawiciele Froothie


Współpracujemy z najwyżej cenionymi przedstawicielami idei zdrowego trybu życia i odnowy biologicznej na całym świecie, aby udostępnić Państwu porady, przepisy kulinarne oraz produkty, które pomogą osiągnąć zdrowszy i bardziej szczęśliwy tryb życia swojego i rodziny. Współpracujemy wyłącznie z przedstawicielami, którzy są chętni dzielić się swoją wiedzą na temat zdrowia i dobrego samopoczucia, którzy naprawdę dbają i wierzą, że każdy człowiek powinien mieć prawo do zmiany stylu życia na lepszy, jak zapisano w statucie działalności Froothie.

Nasi przedstawiciele propagują filozofię Froothie - dzielenie się doświadczeniami i opieką poprzez wprowadzenie ekskluzywnych produtków Froothie, które zostały przez nich osobiście przetestowane i sprawdzone, aby przyczynić się do poprawy warunków zdrowia i życia. Pragniemy stworzyć styl życia, który wzywa wszystkich do pielęgnowania ciała, które zostało nam dane sposobem podanym przez Froothie - zdrowe odżywianie się w sposób szybki, łatwy i przyjemny. Dlatego wszystkie nasze produkty wykonane są jako proste i łatwe w obsłudze. Zaprojektowane tak, aby zdrowe jedzenie było sporządzone tak szybko, jak to możliwe. Jesteśmy tutaj, aby zbudować społeczność, która wspiera zdrowy tryb życia, która nie spycha ciebie do tyłu, ale pcha do przodu.

Jeśli chcesz podzielić się radością, którą odczuwamy z poprawy warunków życia innych ludzi, możesz ubiegać się o status jednego z naszych przedstawicieli. Zapewniamy, że we Froothie, zawsze znajdzie się coś odpowiedniego dla Ciebie i Twojej rodziny, aby polepszyć swoje życie.

INFORMACJE KONTAKTOWE

  • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (PL)
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,
    Australia
  • Numer VAT: NL 824103099B01
    Obsługa klienta : [email protected]

INSTAGRAM